Cennik

Pełna współpraca dietetyczna – 499zł*

Pełne prowadzenie obejmuje:

Krok 1 to konsultacja online/stacjonarnie – pełny wywiad środowiskowo-medyczno-żywieniowy, trwa około 1,5-2h

Krok 2 to zlecenie wyników badań, odbywa się na podstawie pierwszej konsultacji, badania do zrobienia są wysłane mailowo do 3 dni po konsultacji, jeśli masz aktualne badania – weź je ze sobą na konsultację, jeśli nie masz badań – nie martw się, zostaną zlecone*

*badania wykonujesz sam w przychodni, laboratorium medycznym czy innym miejscu na swój, własny koszt (poza współpracą), staramy się minimalizować ilość wyników, abyś płacił jak najmniej, dlatego badania zlecane są na podstawie konsultacji, nigdy “w ciemno”

Krok 3 to odesłanie wyników badań na mail do kontaktu (lub zostawienie w gabinecie stacjonarnie)

Krok 4 to zapisanie się na drugą konsultację, która polega na pełnym omówieniu wyników badań (czas trwania zależy od stanu zdrowia)

Krok 5 to praca nad indywidualnym jadłospisem i zaleceniami (trwa do 10 dni od drugiej konsultacji i wysłania preferencji żywieniowych)

Krok 6 to wdrążenie zasad i diety przez podopiecznego oraz stały kontakt z nami

Czas trwania współpracy: od miesiąca do ponad pół roku – w zależności od Ciebie. Płacisz za wyżej wymienione usługi, ale masz stały kontakt mailowy, więc możemy pomagać w ramach współpracy (np. w modyfikacji jadłospisu) i udzielać Ci mailowo kolejnych wskazówek, abyś mógł dalej czerpać korzyści z diety i zdrowego stylu życia.

W ramach pełnej współpracy otrzymujesz:

informacje o stanie zdrowia i dalsze zalecenia w przypadku ciężkiego stanu zdrowia (np. prośbę o dalsze badania u specjalisty w poradni specjalistycznej),

mały ebook zawierający mnóstwo wskazówek typu “biohacking”,

indywidualną suplementację podstawową (tylko niezbędną lub dodatkową, proponowaną pod wyniki badań i schorzenia lub niedobory),

dietę (około 25-30 różnych dań, które stosujesz w dowolnych kombinacjach nawet 2-3mce, dieta jest układana na podstawie osobistych preferencji żywieniowych, które zaznaczasz w ankiecie, dietę możesz stosować nawet przez pół roku po modyfikacjach, które wykonasz sam po kontakcie mailowym i wskazówkach od nas)

oraz stały kontakt (w razie potrzeby napisz do nas mailowo, pomagamy podopiecznym mailowo w ramach współpracy nawet po pół roku od ostatniej konsultacji).

Jadłospis to mini książeczka kulinarna, która zawiera: ilość składników (w gramach), opis dania, nazwę dania i całą procedurę wykonania 25-30 dań. Jadłospis to 80-90% czystych, wysoko odżywczych dań i niewielki dodatek deserów lub dań z produktami przetworzonymi, które uznajemy za “dodatek”, a nie bazę diety”. Nie uznajemy “dirty” żywienia. Nie pozwalamy na obróbkę termiczną nasion/orzechów oraz innych produktów niestabilnych termicznie.

Dodatkowo w ofercie:

Pojedyncza konsultacja – 200zł *

*dotyczy osób już w trakcie wielomiesięcznej/wieloletniej współpracy celem dalszej diagnostyki w przypadku obszernych problemów zdrowotnych, które wymagają wielu miesięcy współpracy

Nowy jadłospis – 200zł

*dotyczy osób, które kontynuują proces poprawy zdrowia (np. przez wielomiesięczne odchudzanie) i chciałyby otrzymać całkowicie nowy jadłospis z niepowtarzalnymi daniami, nie dotyczy nowych osób

Wypełnij ankietę i odeślij na mail w trakcie podjęcia współpracy (odeślij do momentu drugiej konsultacji inaczej opóźnisz cały schemat współpracy).

ANKIETA [KLIK]

Kontakt (odsyłanie wyników oraz inne sprawy): info@ketovoila.pl

Konto do rozliczeń: 

Sylwia Wdowiak

Numer konta: 22 1020 4795 0000 9402 0364 2741 

W tytule proszę wpisać: Prowadzenie dietetyczne/konsultacja/jadłospis 

Aby umówić się na konsultację opłać ją i zarezerwuj termin pod numerem telefonu:

Konsultacja: Sylwia Wdowiak
telefon: +48 516 893 053

Na konsultację zapisz numer: Skype live:157ded13327b86f3

(lub przyjdź do gabinetu w Szczecinie)

Obowiązujące zasady – ZAPOZNAJ SIĘ:

Otrzymana dieta jest zawsze dietą indywidualną, niskowęglowodanową (w zależności od stanu zdrowia różne opcje: paleo, keto, lowcarb, samuraj, bezglutenowa, bez nabiału, bez ryb, bez jaj, bez mięsa itp.). Nie prowadzimy diety ketogennej w wersji 100 % wegańskiej.

Przedpłata za pierwszą konsultację jest równoznaczna z rezerwacją terminu współpracy dietetycznej. W przypadku jednorazowych konsultacji również istnieje obowiązek wpłaty za konsultację przed jednorazową konsultacją.

Zdecydowanie się na pełne prowadzenie dietetyczne po pierwszej konsultacji (pierwsza wpłata 200zł przed pierwszą konsultacją) oznacza wpłatę reszty kwoty za prowadzenie przed dalszą współpracą (pełen jadłospis ze wskazówkami środowiskowo-żywieniowymi zostaje wysłany po uregulowaniu wpłaty za pełne prowadzenie dietetyczne, po odbyciu drugiej konsultacji oraz po odesłaniu ankiety – od tego momentu liczymy 10 dni roboczych).

Zmiana terminu wizyty/odwołanie wizyty wraz ze zwrotem kosztów przedpłaty jest możliwe tylko po wcześniejszym skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie (MINIMUM na 24 godziny przed konsultacją).

Niepojawienie się na wizycie bez wcześniejszych prób jej odwołania skutkuje utratą przedpłaty i brakiem jej zwrotu.

Termin wydania jadłospisu i zaleceń (od momentu dostarczenia dodatkowych badań, ankiety i po drugiej konsultacji) wynosi do 10 dni roboczych.

Nigdy nie pracujemy w niedzielę. Zazwyczaj nie pracujemy w sobotę, ale staramy się odpowiadać na ważne maile i smsy.

Nie odbieramy telefonu podanego w mailu w trakcie konsultacji. Warto napisać SMS lub zadzwonić jeszcze raz nieco później. Na konsultację obecnie nie umawiamy mailowo, a jedynie telefonicznie. 

Bez wywiadu, rozmowy i konsultacji nie jesteśmy w stanie ocenić czy te badania, które masz wykonane są wystarczające do współpracy. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz po konsultacji i pełnym wywiadzie.