Cennik

Pełna współpraca dietetyczna – 499zł*

TERAZ W WAKACYJNEJ PROMOCJI 475zł (obowiązuje przy zakupie 2 pakietów prowadzenia, cena za osobę przy zakupie dla 2 osób cena wynosi 950 zł zamiast 998zł, wykupując pakiet oszczędzacie łącznie 48zł!)

Cena dla 1 osoby przy zakupie 1 współpracy to 499zł.

Bez badań nie prowadzimy współpracy.

Pełne prowadzenie obejmuje:

Krok 0 to wypełnienie ankiety (do pobrania poniżej), wykonanie opłaty i odesłanie nam pliku na mail: info@ketovoila.pl (mail ma zawierać: potwierdzenie przelewu, wypełnioną ankietę, badania – jeśli posiadasz)

Krok 1 to konsultacja online/stacjonarnie – pełny wywiad środowiskowo-medyczno-żywieniowy, trwa około 1,5-2h (przed konsultacją opłać prowadzenie i wyślij ankietę na podany niżej mail, a następnie umów się telefonicznie)

Krok 2 to zlecenie wyników badań, odbywa się na podstawie pierwszej konsultacji, badania do zrobienia są wysłane mailowo do 3 dni po konsultacji, jeśli masz aktualne badania – weź je ze sobą na konsultację, jeśli nie masz badań – nie martw się, zostaną zlecone*

*badania wykonujesz sam w przychodni, laboratorium medycznym czy innym miejscu na swój, własny koszt (poza współpracą), staramy się minimalizować ilość wyników, abyś płacił jak najmniej, dlatego badania zlecane są na podstawie konsultacji, nigdy “w ciemno”

Krok 3 to odesłanie wyników badań na mail do kontaktu (lub zostawienie w gabinecie stacjonarnie)

Krok 4 to zapisanie się na drugą konsultację, która polega na pełnym omówieniu wyników badań (czas trwania zależy od stanu zdrowia)

Krok 5 to praca nad indywidualnym jadłospisem i zaleceniami (trwa do 10 dni od drugiej konsultacji i wysłania preferencji żywieniowych)

Krok 6 to wdrążenie zasad i diety przez podopiecznego oraz stały kontakt z nami

Czas trwania współpracy: od miesiąca do ponad pół roku – w zależności od Ciebie. Płacisz za wyżej wymienione usługi, ale masz stały kontakt mailowy, więc możemy pomagać w ramach współpracy (np. w modyfikacji jadłospisu) i udzielać Ci mailowo kolejnych wskazówek, abyś mógł dalej czerpać korzyści z diety i zdrowego stylu życia.

W ramach pełnej współpracy otrzymujesz:

informacje o stanie zdrowia i dalsze zalecenia w przypadku ciężkiego stanu zdrowia (np. prośbę o dalsze badania u specjalisty w poradni specjalistycznej),

mały ebook zawierający mnóstwo wskazówek typu “biohacking”,

indywidualną suplementację podstawową (tylko niezbędną lub dodatkową, proponowaną pod wyniki badań i schorzenia lub niedobory),

dietę (około 30-35+ różnych dań w formie 14 dniowego jadłospisu (każdy dzień inny) – nasze dania sztandarowe + wybrane przez Ciebie, które stosujesz nawet 2-3mce, dieta jest układana na podstawie osobistych preferencji żywieniowych oraz naszych zaleceń, dietę możesz stosować nawet przez pół roku po modyfikacjach, które wykonasz sam po kontakcie mailowym i wskazówkach od nas, możesz stosować jadłospis dowolnie zamieniając dni)

oraz stały kontakt (w razie potrzeby napisz do nas mailowo, pomagamy podopiecznym mailowo w ramach współpracy nawet po pół roku od ostatniej konsultacji).

Jadłospis to mini książeczka kulinarna, która zawiera: ilość składników (w gramach), opis dania, nazwę dania, kalorykę, listę zakupów i całą procedurę wykonania 30-35+ dań w formie 14 dniowego jadłospisu (każdy dzień inny, dania mogą się okazjonalnie powtórzyć – łącznie zawiera około 42 dania (7 dni – zazwyczaj 3 posiłki standardowo*), ale różnorodnych jest około 30!). Jadłospis to 80-90% czystych, wysoko odżywczych dań i niewielki dodatek deserów lub dań z produktami przetworzonymi, które uznajemy za “dodatek”, a nie bazę diety”. Nie uznajemy “dirty” żywienia. Nie pozwalamy na obróbkę termiczną nasion/orzechów oraz innych produktów niestabilnych termicznie. W jadłospisach umieszczamy nasze sztandarowe dania, które opracowałyśmy na podstawie bloga ketoreva.pl oraz na podstawie kompozycji, które sprawdzają się u wielu podopiecznych i im smakują (omlety, jajecznice, zupy np. krem, a także ryby, sałatki, gulasze itp.). W jadłospisach zawieramy także ulubione dania na życzenie w zdrowej wersji np. pizzę, bułeczki, gołąbki, zupy, bigos.

*3 posiłki to jeden z najlepszych schematów dla większości populacji pod kątem poprawy zdrowia, ale ilość posiłków ZAWSZE ustalamy w kontakcie z podopiecznymi.

UWAGA: Jeśli przychodzisz z parnerką/partnerem lub koleżanką/mamą/współlokatorem poinformuj nas czy życzycie sobie podobnej diety, aby było Wam wygodniej gotować i robić zakupy czy wręcz przeciwnie i prosicie o zróżnicowane dania (mimo wszystko zastrzegamy sobie prawo do rozpisania kilku-kilkunastu podobnych dań z inną gramaturą, które są uniwersalne dla wszystkich, z racji na ich prostotę, szybkość i pyszny smak typu: ryba z sałatką, standardowe sałatki, omlet, zupa krem z warzyw, pieczone mięso czy jajecznica – nie dotyczy osób, które przychodzą po kolejny jadłospis).

Dodatkowo w ofercie:

Dodatkowa konsultacja – 150zł (gabinet)/ 125zł (online)*

*dotyczy osób już w trakcie wielomiesięcznej/wieloletniej współpracy celem dalszej diagnostyki w przypadku obszernych problemów zdrowotnych, które wymagają wielu miesięcy współpracy np. celem dalszego omawiania wyników kontrolnych badań

Nowy jadłospis – 150zł

*dotyczy osób, które kontynuują proces poprawy zdrowia (np. przez wielomiesięczne odchudzanie) i chciałyby otrzymać całkowicie nowy jadłospis z niepowtarzalnymi daniami, nie dotyczy nowych osób

Wypełnij ankietę i odeślij na mail w trakcie podjęcia współpracy (odeślij do momentu drugiej konsultacji inaczej opóźnisz cały schemat współpracy). Nie musisz jej wypełniać jeśli masz dostęp do wszystkich produktów i decydujesz się nasze propozycje w 100%. Wyślij do nas mail z taką adnotacją.

ANKIETA [KLIK]

Kontakt (odsyłanie wyników oraz inne sprawy): info@ketovoila.pl

Konto do rozliczeń: 

Sylwia Wdowiak

Numer konta: 22 1020 4795 0000 9402 0364 2741 

W tytule proszę wpisać: Prowadzenie dietetyczne/konsultacja/jadłospis 

Aby umówić się na konsultację opłać ją, odeślij ankietę na mail i zarezerwuj termin pod numerem telefonu:

Konsultacja: Sylwia Wdowiak
telefon: +48 516 893 053

Na konsultację zapisz numer: Skype live:157ded13327b86f3

(lub przyjdź do gabinetu w Szczecinie)

Obowiązujące zasady – ZAPOZNAJ SIĘ:

Otrzymana dieta jest zawsze dietą indywidualną, niskowęglowodanową (w zależności od stanu zdrowia różne opcje: paleo, keto, lowcarb, samuraj, bezglutenowa, bez nabiału, bez ryb, bez jaj, bez mięsa itp.). Nie prowadzimy diety ketogennej w wersji 100 % wegańskiej.

Naszym celem jest przede wszystkim uregulowanie problemów zdrowotnych. Nie zawsze jest możliwa szybka redukcja masy ciała w przypadku ogromnych problemów np. hormonalnych. Mimo wszystko zawsze staramy się połączyć oba punkty razem, abyś osiągnął swój cel.

Jednorazowe konsultacje dodatkowe prowadzone są tylko dla stałych podopiecznych.

Zdecydowanie się na pełne prowadzenie dietetyczne oznacza wpłatę całej kwoty za prowadzenie przed pierwszą konsultacją.

Zmiana terminu wizyty/odwołanie wizyty wraz ze zwrotem kosztów przedpłaty jest możliwe tylko po wcześniejszym skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie (MINIMUM na 24 godziny przed konsultacją).

Niepojawienie się na wizycie bez wcześniejszych prób jej odwołania skutkuje utratą przedpłaty i brakiem jej zwrotu.

Termin wydania jadłospisu i zaleceń (od momentu dostarczenia dodatkowych badań, ankiety i po drugiej konsultacji) wynosi do 10 dni roboczych liczone od dnia po konsultacji (jeśli konsultacja była w piątek to jadłospis wysyłamy w poniedziałek za 2 tyg. maksymalnie).

Nigdy nie pracujemy w niedzielę. Zazwyczaj nie pracujemy w sobotę, ale staramy się odpowiadać na ważne maile i smsy.

Nie odbieramy telefonu podanego w mailu w trakcie konsultacji. Warto napisać SMS lub zadzwonić jeszcze raz nieco później. Na konsultację obecnie nie umawiamy mailowo, a jedynie telefonicznie. 

Bez wywiadu, rozmowy i konsultacji nie jesteśmy w stanie ocenić czy te badania, które masz wykonane są wystarczające do współpracy. Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz po konsultacji i pełnym wywiadzie.

Bez badań nie prowadzimy współpracy.