Zasady współpracy

Oferujemy pełną współpracę z zakresu poprawy zdrowia! Z nami redukcja zbędnych kilogramów jest łatwa, skuteczna i smaczna!

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie dietetyki (szczególnie diet niskowęglowodanowych, w tym ketogennej).

Wpisz ulubione dania do ankiety i ciesz się dietą skrojoną na Twoje potrzeby jednocześnie chudnąc i odzyskując zdrowie!

Pełna współpraca dietetyczna – 666 zł

W ramach współpracy z nami otrzymujesz:

—- 2 x konsultacja (konsultacja wstępna około 2 godziny w trakcie których omawiamy pełen zakres stylu życia, diety i zdrowia oraz druga konsultacja z omówieniem wyników badań)

—- spersonalizowana dieta (2 pliki, 2x tydzień, każdy dzień diety inny, ponad 30 różnorodnych dań, które wybierasz sam, dieta zbilansowana pod każdy dzień osobno, można ją stosować wiele miesięcy i nie trzeba pilnować jej perfekcyjnie!)

—- informacje o stanie zdrowia i dalsze zalecenia w przypadku ciężkiego stanu zdrowia

—- mały ebook zawierający mnóstwo wskazówek typu “biohacking”, wskazówek dodatkowych jak poprawić komfort życia i zdrowia,

—- indywidualną suplementację podstawową (tylko niezbędną lub dodatkową, proponowaną pod wyniki badań i schorzenia lub niedobory),

Czas trwania współpracy: od miesiąca do pół roku – w zależności od Ciebie. Płacisz za wyżej wymienione usługi, ale masz stały kontakt mailowy, więc możemy pomagać w ramach współpracy udzielać Ci mailowo kolejnych wskazówek, abyś mógł dalej czerpać korzyści z diety i zdrowego stylu życia.

Dodatkowo w ofercie:

Dodatkowa konsultacja – 222zł

*dotyczy osób już w trakcie wielomiesięcznej/wieloletniej współpracy celem dalszej diagnostyki w przypadku obszernych problemów zdrowotnych, które wymagają wielu miesięcy współpracy np. celem dalszego omawiania wyników kontrolnych badań

Nowy jadłospis – 200zł (wersja dwutygodniowa)/125zł (wersja tygodniowa)*

*Podobnie jak w trakcie współpracy jadłospis jest tworzony na bazie ankiety, każdy dzień inny. Dotyczy osób, które kontynuują proces poprawy zdrowia (np. przez wielomiesięczne odchudzanie) i chciałyby otrzymać całkowicie nowy jadłospis z niepowtarzalnymi daniami, nie dotyczy nowych osób

Kontynuacja współpracy – 555zł* [opłata miesięczna]

Obowiązuje tylko dla osób, które chcą kontynuować współpracę (nie później niż 6 miesięcy od ostatniej konsultacji).
W skład tego pakietu wchodzą analizy wyników, dodatkowy jadłospis, personalizowane zmiany oraz inne zalecenia potrzebne do poprawy samopoczucia i funkcjonowania.

🐶te kilka złotych z wybranych usług przeznaczane będą na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie (TOZ Szczecin) 🐕 🐈 🐈‍⬛

Wypełnij ankietę i odeślij na mail w trakcie podjęcia współpracy.

ANKIETA [KLIK] <— do ankiety podawaj takie produkty, aby były bazą codziennej diety

Kontakt (odsyłanie ankiety, wyników oraz inne sprawy): info@ketovoila.pl

Konto do rozliczeń:  Sylwia Wdowiak Numer konta: 84 1020 4795 0000 9402 0510 2639  W tytule proszę wpisać: Prowadzenie dietetyczne/konsultacja/jadłospis 

Aby umówić się na konsultację/współpracę opłać ją, odeślij wypełnioną ankietę i potwierdzenie opłaty na mail i zarezerwuj termin pierwszej konsultacji pod numerem telefonu:

tel: +48 516 893 053

Na konsultację zapisz numer: Skype live:157ded13327b86f3 (lub przyjdź do gabinetu w Szczecinie). Zabierz też ze sobą notes i długopis – notuj wszystko, aby nie zapomnieć! Zadzwoń do nas na skype w godzinę swojej konsultacji.

Terminy konsultacji są maksymalnie na godzinę 18:00 czasu polskiego! Od dnia 8.04.2022 nie zapisujemy na konsultacje w weekendy (sob/ndz).

PROSIMY, ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZYM PLIKIEM przed podjęciem współpracy! Zapisując się na współpracę – akceptujesz nasz regulamin.

WSZYSTKIE ZASADY I REGULAMIN WSPÓŁPRACY POBIERZESZ TUTAJ [KLIK].